Bestuur

Hieronder vind je de bestuursleden met daarbij de straten waarvoor ze verantwoordelijk zijn .

Bij vragen of problemen en eventuele verandering in de gezinssituatie

gelieve contact op te nemen met de verantwoordelijke contactpersoon .

IMG_4346

 

Declercq Marc

Contactpersoon voor Popelierstraat 182 – 243A

Ardooisewegel – Kachtemsestraat

marc@wijkdeknok.be

 

 

 

 

 

IMG_4357

 

Verlinde Pol

Contactpersoon voor Kleine Ardooisestraat en Izegemseaardeweg 231 – 288

pol@wijkdeknok.be

 

 

 

 

 

 

IMG_1789

 

 

Lefevere Saskia

Contactpersoon voor Popelierstraat 1-180

saskia@wijkdeknok.be

 

 

 

 

IMG_4321

 

Deceuninck André

Contactpersoon voor Vierwegstraat

andre@wijkdeknok.be

 

 

 

 

IMG_4340

 

Raes Yvan

Contactpersoon voor Aardappelhoekstraat en Rumbeekse gravier

yvan@wijkdeknok.be

 

 

 

 

IMG_4341

 

Deceuninck Mieke

Contactpersoon voor Izegemseaardeweg 189 – 229

mieke@wijkdeknok.be

 

 

 

IMG_1805

 

Verscheure Julie

Contactpersoon voor Mergelweg

julie@wijkdeknok.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef een reactie